KONST / Litografier / Litografi + etsning 5202377
nr 520 2377
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Litografi + etsning, Jäverbrant & Walter Huber, ca 30 x 40
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 april 2008
kl 17:24:18
18/4 15:57:33
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant